Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+Základní informace

Základní informace o
PocketBook 626 Touch Lux 2

Prozkoumejte všechny základní informace o elektronické čtečce knih Touch Lux 2 (626) společnosti PocketBook a také se seznamte s ovládáním. Klikněte pro více informací.

Parametry čtečky knih

Parametry čtečky knih
PocketBook 626 Touch Lux 2

Ověřte si nejdůležitější parametry čtečky elektronických knih PocketBook 626 a prohlédněte si informace o zabudovaném akumulátoru. Klikněte pro více informací.

Elektronické knihy

Elektronické knihy pro
PocketBook 626 Touch Lux 2

Prostudujte seznam několika zajímavých elektronických knih vhodných pro čtečku PocketBook Touch Lux 2, které se postarají o vaši zábavu. Klikněte pro více informací.


Všechno, co jste kdy chtěli vědět o čtečce knih PocketBook Touch Lux 2, ale neměli jste odvahu se zeptat...

Čtečka elektronických knih PocketBook 626 Touch Lux 2

Základní informace o PocketBook 626

PocketBook 626 Touch Lux 2 vám umožní pohodlné čtení dostupných ebooků díky široké podpoře mnoha elektronických formátů, kdy si bez samotné konverze poradí s 18 typy elektronických knih. Umožňuje celou řadu zajímavých funkcí a pomocí uživatelských profilů, lze tento praktický přístroj používat také přímo jako rodinnou čtečku.

Vzhled a konstrukce PocketBook 626

Tělo čtečky elektronických knih PocketBook Touch Lux 2 je dostupné ve dvou barevných provedení (bílá a tmavě šedá). Kompaktní plastové tělo nabízí příjemně nízkou váhu (pouhých 208 gramů) a zároveň poskytuje i velmi malou tloušťku (8.3 mm v nejširším místě). Pro pohodlné držení v jedné ruce je zadní část těla pokryta speciálním Soft Touch povrchem a zároveň uživatelům poskytuje i prakticky tvarovaný design.

Displej a ovládání PocketBook 626

Elektronická čtečka knih PocketBook 626 Touch Lux 2 používá 6" E-Ink displej s technologií Pearl HD schopný nabídnout pohodlné čtení během jakýchkoliv světelných podmínek. Kromě čtení bez odlesků na displeji v přímém slunečním nebo umělém světle, můžete díky nasvícenému E-Ink displeji pohodlně číst i za zhoršených světelných podmínek nebo i při naprosté tmě. Jednoduché a zároveň velmi pohodlné multi-dotykové ovládání lze kombinovat s navigačními klávesami umístěnými přímo pod displejem. Zapínací / vypínací tlačítko se ukrývá na spodní straně čtečky.

Používání čtečky elektronických knih

Čtečka elektronických knih PocketBook 626 Touch Lux 2 je jednoduché zařízení, kdy lze po zapnutí pokračovat ve čtení na poslední stránce vámi rozečtené knihy. Nahrané knihy můžete jednotlivě také třídit podle vybraných skupin a kritérií. Uživatelské prostředí ebook čtečky je možné samozřejmě používat v českém nebo slovenském jazyce.

Jak nahrát knihy na PocketBook?

Elektronické knihy (ebooky) koupené v e-shopu nebo dostupné zdarma na internetu nahrajete pomocí USB kabelu z počítače. Díky zabudované WiFi a zaregistrovanému e-mailu můžete nechat automaticky zaslat i vámi zakoupené knihy z e-shopu jednoduše do vaší čtečky PocketBook.

Uživatelské prostředí PocketBook 626 Touch Lux 2

Konektory / rozhraní čtečky

 • nabíjecí / datový microUSB konektor
 • navigační klávesy, zapínací tlačítko
 • bezdrátová technologie WiFi 802.11

Ebook čtečka PocketBook 626 Touch Lux 2 je vybavena i konektorem pro paměťovou kartu microSD, na kterou můžete samostatně uložit velkého množství knih (až do kapacity 32 GB).

Další funkce čtečky PocketBook

 • podpora on-line úložiště Dropbox
 • prohlížení internetových stránek
 • práce se slovníky, zabudované hry

Čtečka knih PocketBook 626 Touch Lux 2 podporuje i sociální síť ReadRate, kde se můžete sami podělit o své dojmy, ze všech nejoblíbenějších knih s ostatními uživateli.

Obsah balení PocketBook 626

 • samotná čtečka knih Touch Lux 2
 • datový / nabíjecí USB kabel do PC
 • základní dokumentace ke čtečce

Čtečka elektronických e-knih se v základním balení dodává bez 220V nabíječky, lze koupit samostatně nebo se tato čtečka běžně dobijí pomocí USB portu z vašeho PC či notebooku.

Pořiďte si čtečku PocketBook 626 už dnes...
Ověřte jedním kliknutím aktuální dostupnost i cenu čtečky knih


Prozkoumejte jaké nejdůležitější parametry ukrývá lehké a tenké tělo čtečky elektronických knih PocketBook 626 Touch Lux 2. Prohlédněte si informace o zabudované baterii včetně seznamu podporovaných formátů / dokumentů

Technický popis PocketBook 626 Touch Lux 2Rozměry čtečky

Rozměry čtečky

Technické parametry

 • Displej: osvětlený 6" E-Ink s technologií Pearl HD, 16 odstínů šedé, rozlišení 768 × 1024 bodů / 212 ppi (pixelů na palec)
 • Ovládání: dotykové ovládání, navigační klávesy, zapínací tlačítko
 • Paměť: více než 1000 knih nahrajete do interní 4 GB paměti, kterou lze rozšířit pomocí paměťových karet microSD až do kapacity 32 GB
 • Zvuk: čtečka nemá reproduktory ani 3.5 mm výstup na sluchátka
 • Rozhraní: microUSB konektor, bezdrátová technologie WiFi 802.11
 • Ebook formáty: ePUB, ePUB (DRM), PRC, MOBI, PDF, DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, TXT, TCR, CHM, HTM, HTML, ACSM včetně podpory obrázků ve formátu JPG, JPEG, BMP, PNG nebo TIFF
 • Další funkce: slovníky, hry, webový prohlížeč, podpora Dropbox
 • Baterie: nevyměnitelný Li-Ion akumulátor o kapacitě 1500 mAh
 • Fyzické rozměry: 174.4 × 114.6 × 8.3 mm, hmotnost 208 gramů
 • Prostředí: uživatelské rozhraní v českém i slovenském jazyce

Další informace o čtečce PocketBook 626

 • Zabudovaná Li-Ion baterie vám dokáže při běžném čtení a vypnuté bezdrátové technologii WiFi vydržet až 5 týdnů v provozu. Na jedno nabití otočíte až 8 000 stránek a čtečka se nabije během 4 hodin.
 • Protože si čtečka elektronických knih PocketBook 626 Touch Lux 2 poradí s velkým počtem formátů knih včetně univerzálního knižního formátu ePUB, nemusíte pracně převádět všechny své knihy v PC.
 • Na čtečku elektronických knih PocketBook 626 Touch Lux 2 je také dostupná celá řada zajímavého příslušenství. K dispozici máte zejména oblíbená ochranná nebo velmi elegantní pouzdra / obaly.

Porovnání výdrže baterie PocketBook 626 Touch Lux 2

NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ 


Se čtečkou můžete číst téměř okamžitě jakoukoliv elektronickou knihu, kterou jste ještě před malou chvílí zahlédli ve vašem oblíbeném e-shopu. Díky zajímavým cenám, ale i okamžité dostupnosti se ihned ponoříte do života vašeho literárního hrdiny...

 Rytíř Sedmi královstvíNázev knihy: Rytíř Sedmi království
Autor: George R. R. Martin (Švédsko)
Žánr: Fantasy

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Rytíř Sedmi království

Tři samostatné novely, které předcházejí událostem knihy Hra o trůny. V období, kdy bratrovražedný boj uvnitř vládnoucí dynastie právě rozpoltil Sedm království, tímto krajem křižuje potulný rytíř ser Duncan Vysoký. Při čtení těchto příběhů se ponoříte do tohoto rozlehlého a úchvatného světa fantasy.

 Poslední LaponecNázev knihy: Poslední Laponec
Autor: Olivier Truc (Francie)
Žánr: Detektivní, Thriller

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Poslední Laponec

V poměrně neotřelém prostředí za polárním kruhem se seznámíte s dvojici vyšetřovatelů K. Nango a N. Nansenová. Až přímo mrazivá detektivní zápletka vám uprostřed nádherné přírodní scenérie začne postupně odhalovat vztahy mezi původními laponskými chovateli sobů (Sámové) a norskými usedlíky.

 Abaddonova bránaNázev knihy: Abaddonova brána
Autor: James S. A. Corey (USA)
Žánr: Sci-fi

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Abaddonova brána

Třetí díl úspěšné série Expanze vás přivede až na oběžnou dráhu Uranu, kde se nachází obří brána ústící do bezhvězdného prostoru. Vydejte se společně na cestu s J. Holdenem včetně posádky vesmírné lodi Rosinante i rozsáhlou flotilou vědeckých a vojenských lodí na průzkum Abaddonova brány.

 Konec prokrastinaceNázev knihy: Konec prokrastinace
Autor: Petr Ludwig (Česko)
Žánr: Osobní rozvoj

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Konec prokrastinace

Jistě znáte ten pocit, když se vám nechce začít pracovat na některém z vašich úkolů. Konec prokrastinace (jak přestat odkládat a začít žít) je úspěšná kniha Petra Ludwiga o až chorobném odkládání důležitých úkolů a povinností, která vám pomůže se zbavit všech vašich špatných zlozvyků.

 Lumpové a beránciNázev knihy: Lumpové a beránci
Autor: M. Šichtařová, Pikora (Česko)
Žánr: Ekonomie, Detektivní, Román

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Lumpové a beránci

Dvojice českých ekonomů ve své knize na pozadí detektivního příběhu popisuje osud společnosti zasažené bankovní krizí. Tento fiktivní příběh má ovšem reálné základy a podobnost některých postav nebo celých událostí s našim reálným světem není bohužel jen pouhou náhodou.

 Šachové figurkyNázev knihy: Šachové figurky
Autor: Peter May (Skotsko)
Žánr: Detektivní, Román

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Šachové figurky

Bývalý policejní detektiv Fin Macleod v drsném prostředí skotského ostrova Lewis nacházející se v souostroví Hebridy, začne postupně odhalovat tajemství smrti jeho kamaráda z dětství. Fin se dokonce stane svědkem bizarního přírodního jevu, který předchází samotnému vyšetřování.

 Analfabetka, která uměla počítatNázev knihy: Analfabetka, která...
Autor: Jonas Jonasson (Švédsko)
Žánr: Humor, Román, Satira

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Analfabetka, která uměla...

Osud i samotný talent zavede černošskou dívku Nombeko z chudinského předměstí Johannesburgu až do mezinárodní politiky. Na její spletité cestě naplněné ohromným množstvím zcela absurdních situací a ještě absurdnějších postav s ní prožijete řadu nepředvídatelných příhod i dobrodružství.

 InfernoNázev knihy: Inferno
Autor: Dan Brown (USA)
Žánr: Historie, Román, Thriller

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Inferno

Robert Langdon pracující na Harvardské univerzitě se symboly, řeší v samotném srdci Itálie záhadu spojenou s vážnou hrozbou, která může změnit celý svět. Při tajuplném pátrání navštívíte s hlavním hrdinou labyrint florentských a benátských uliček, tajemné chodby i řadu skrytých komnat a kódů.

 ČervenkaNázev knihy: Červenka
Autor: Jo Nesbo (Norsko)
Žánr: Detektivní, Román

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Červenka

Detektiv Harry Hole se vydává po stopách vedoucích až do nejtemnější kapitoly norské minulosti, aby mohl odvrátit ilegální obchod se zbraněmi, u kterého ovšem stopy vedou až do řad samotné osloské policie. Původně bezvýznamný případ tak začíná postupně roztáčet kolotoč překvapivých událostí.

 Další zajímavé elektronické knihy


PocketBook 626 Touch Lux 2 se řadí mezi poměrně povedené čtečky elektronických knih, které jsou dostupné na trhu. Pokud hledáte univerzální čtečku s podporou velkého množství formátů bude PocketBook 626 tím pravým zařízením. Navíc kromě velmi pohodlného používání na přímém světle vám umožní i čtení knih během nedostatečného osvětlení na nasvíceném E-Ink displeji.


O webu Digitální zítřek

Digitální zítřek přináší informace o nejlepších produktech ze světa moderních technologií, které jsou dostupné na našem trhu. S námi se už nikdy neztratíte v nepřeberné nabídce nejdůležitějších digitálních technologií zítřka.


Copyright 2013 - 2016 Digitální Zítřek, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2013 MK