Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+Základní informace

Základní informace o
Amazon Kindle Voyage

Prozkoumejte všechny základní informace o elektronické čtečce ebooků Kindle Voyage společnosti Amazon a zároveň se seznamte s ovládáním. Klikněte pro více informací.

Parametry čtečky knih

Parametry čtečky knih
Amazon Kindle Voyage

Ověřte si nejdůležitější parametry čtečky elektronických knih Amazon Kindle Voyage a prohlédněte si informace o zabudovaném akumulátoru. Klikněte pro více informací.

Elektronické knihy

Elektronické knihy pro
Amazon Kindle Voyage

Prostudujte seznam několika zajímavých elektronických knih vhodných pro čtečku Kindle Voyage, které se dokáží postarat o vaši zábavu. Klikněte pro více informací.


Všechno, co jste kdy chtěli vědět o ebook čtečce Amazon Kindle Voyage, ale neměli jste odvahu se zeptat...

Čtečka elektronických knih Amazon Kindle Voyage

Základní informace o Kindle Voyage

Amazon Kindle Voyage je vlajkovou lodí mezi čtečkami elektronických knih. Kromě jednoduchého a rychlého ovládání dokáže nabídnout aktuálně nejkvalitnější elektronický E-Ink displej s vlastním nasvícením. Novinkou je hmatová odezva v rámu pro pohodlné otáčení jednotlivých stránek a zároveň také adaptivní nasvětlení displeje.

Vzhled a konstrukce Kindle Voyage

Kompaktní rozměry, ale zároveň i velmi tenké tělo čtečky elektronických knih Amazon Kindle Voyage (jen 7.6 mm) váží pouhých 180 gramů. Tělo čtečky je tvořeno odolným i lehkým hořčíkem a přední část doplňuje tvrzené sklo. Odolné sklo je navíc speciálně leptáno, aby se strukturou hmatově blížilo papíru a zároveň i minimalizovalo odlesky světla. Uvnitř těla zabudované magnety dokáží spolupracovat s dalším příslušenstvím.

Displej a ovládání Kindle Voyage

Čtečka elektronických e-knih Amazon Kindle Voyage má nasvícený 6" displej typu E-Ink s technologií Carta e-paper, který kromě 16 odstínů šedé barvy poskytuje velmi vysoké rozlišení 1080 × 1440 bodů. Ostré, ale i detailní písmo si vychutnáte na přímém slunečním světle nebo při čtení v noci. Mimo ovládání na dotykovém displeji máte k dispozici také hmatové senzory z vrstvy uhlíku a stříbra, které jsou zasazeny do rámu kolem displeje. Nastavitelná tlačítka reagující na tlak mají navíc i vibrační odezvu. Zapínací tlačítko najdete na skosené zadní straně.

Používání čtečky elektronických knih

Čtečka elektronických knih (ebooky) Amazon Kindle Voyage je poměrně jednoduché zařízení, u kterého lze po zapnutí pokračovat ve čtení na poslední stránce vámi rozečtené knihy. Nahrané knihy můžete jednotlivě třídit hned do několika vámi vytvořených kategorií. Uživatelské prostředí ebook čtečky nemá v základním stavu podporu pro volbu českého menu.

Jak nahrát knihy na Kindle Voyage?

Elektronické knihy (ebooky) koupené v-eshopu nebo dostupné zdarma na internetu nahrajete pomocí USB kabelu z počítače. Díky zabudované WiFi a zaregistrovanému e-mailu můžete nechat automaticky zaslat i vámi zakoupené knihy z e-shopu jednoduše přímo do vaší čtečky Kindle.

Uživatelské prostředí Amazon Kindle Voyage

Konektory / rozhraní čtečky

 • nabíjecí / datový microUSB konektor
 • tlakové klávesy, zapínací tlačítko
 • WiFi 802.11 + vybrané modely 3G

Ebook čtečka Amazon Kindle Voyage má navíc zabudovaný senzor pro automatické nastavení intenzity osvícení v závislosti na okolním světle. Adaptivní nasvícení displeje lze i zcela vypnout.

Další funkce čtečky Kindle

 • podpora on-line cloud úložiště
 • prohlížení internetových stránek
 • práce s poznámkami a slovníky

Zabudovaná WiFi a zaregistrovaný e-mail vám umožní zasílat do čtečky vybrané dokumenty, u kterých dojde automaticky k on-line konverzi do podporovaného formátu čteček Amazon Kindle.

Obsah balení Kindle Voyage

 • samotná čtečka knih Kindle
 • datový / nabíjecí USB kabel
 • základní dokumentace

Čtečka elektronických e-knih se v základním balení dodává bez 220V nabíječky, lze koupit samostatně nebo dobíjet v PC. V nabídce jsou také levnější verze s reklamou (special offers).

Pořiďte si čtečku Kindle Voyage už dnes...
Ověřte jedním kliknutím aktuální dostupnost i cenu čtečky knih


Prozkoumejte jaké nejdůležitější parametry ukrývá lehké a tenké tělo čtečky elektronických knih Amazon Kindle Voyage. Prohlédněte si také informace o zabudované baterii včetně seznamu podporovaných formátů / dokumentů

Technický popis Amazon Kindle VoyageRozměry čtečky

Rozměry čtečky

Technické parametry

 • Displej: osvětlený 6" E-Ink s technologií Carta e-paper, 16 odstínů šedé, rozlišení 1080 × 1440 bodů / 300 ppi (pixelů na palec)
 • Ovládání: dotykové ovládání, tlakové senzory, zapínací tlačítko
 • Paměť: více než 1000 knih nahrajete do interní nerozšiřitelné 4 GB paměti, podpora pro Amazon Cloud Drive (5 GB zdarma)
 • Zvuk: čtečka nemá reproduktory ani 3.5 mm výstup na sluchátka
 • Rozhraní: microUSB konektor, WiFi 802.11, vybrané modely 3G
 • Ebook formáty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), MOBI, PRC, PDF, TXT (po konverzi DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP)
 • Další funkce: práce s poznámkami, slovník, webový prohlížeč
 • Baterie: nevyměnitelný Li-Ion akumulátor o kapacitě 1420 mAh
 • Fyzické rozměry: 162 × 115 × 7.6 mm, hmotnost 180 gramů
 • Prostředí: uživatelské rozhraní není lokalizováno do českého jazyka (pouze se připravuje neoficiální verze češtiny)

Další informace o čtečce Amazon Kindle Voyage

 • Zabudovaná Li-Ion baterie vám dokáže při běžném čtení a vypnuté bezdrátové technologii WiFi vydržet až 6 týdnů v provozu. Na jedno nabití otočíte až 10 000 stránek a čtečka se nabije během 3 hodin.
 • V případě, že do čtečky knih Amazon Kindle Voyage chcete nahrát některý z nepodporovaných formátů, můžete provést konverzi v PC nebo využít automatický on-line převod do formátu čtečky Kindle.
 • Na čtečku elektronických knih Amazon Kindle Voyage je dostupná i celá řada zajímavého příslušenství. K dispozici máte především oblíbená ochranná nebo velmi elegantní pouzdra s funkcí stojánku.

Porovnání výdrže baterie Amazon Kindle Voyage

NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ 


Se čtečkou můžete číst téměř okamžitě jakoukoliv elektronickou knihu, kterou jste ještě před malou chvílí zahlédli ve vašem oblíbeném e-shopu. Díky zajímavým cenám, ale i okamžité dostupnosti se ihned ponoříte do života vašeho literárního hrdiny...

 Muži, kteří nenávidí ženyNázev knihy: Muži, kteří nenávidí ženy
Autor: Stieg Larsson (Švédsko)
Žánr: Detektivní

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Muži, kteří nenávidí ženy

Novinář Mikael Blomkvist společně se svéhlavou, ale zároveň i nepostradatelnou hackerkou Lisbeth Salanderovou objasňuje již téměř čtyřicet let starý kriminální případ zmizení vnučky velmi vlivného průmyslníka Vangera. Postupně tak odkryjí poměrně temnou a krvavou rodinnou historii.

 NadaceNázev knihy: Nadace
Autor: Isaac Asimov (Rusko / USA)
Žánr: Román, Sci-fi

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Nadace

První kniha série Nadace, která patří mezi nejvýznamnější díla světové science fiction. Ve velmi vzdálené budoucnosti jsou všechny planety v mléčné dráze spojeny do obrovské Galaktické Říše, která po 12 tisících letech spěje už ke svému konci. Uchovejte lidské vědění v nově založeném světě Nadace.

 Bouře mečůNázev knihy: Bouře mečů
Autor: George R. R. Martin (USA)
Žánr: Fantasy, Román

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Bouře mečů

Příběhy oblíbených hrdinů ze série "Píseň ledu a ohně", které vás opět přenesou do krutého středověkého světa s nepopsatelně bohatou historií. Je to svět, kde dobro i zlo jsou vzájemně snadno zaměnitelné pojmy. Podnikněte výpravu za vítězstvím a nechte se vtáhnout do nepředvídatelného děje.

 Myšlení rychlé a pomaléNázev knihy: Myšlení rychlé a pomalé
Autor: Daniel Kahneman (Izrael)
Žánr: Osobní rozvoj, Psychologický

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Myšlení rychlé a pomalé

Daniel Kahneman patří k nejvýznamnějším psychologům současnosti. Jeho kniha o fungování naší mysli vám pomůže odhalit chyby v myšlení, které ovlivňuje všechny vaše pracovní i osobní rozhodnutí. Naučte se rozlišit ve které situaci můžete věřit své intuici a kdy využít "pomalého" myšlení.

 Jaký je život po životěNázev knihy: Jaký je život po životě
Autor: Alexander Eben (USA)
Žánr: Astrologie, Naučná literatura

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Jaký je život po životě

Protože se nedá zcela pokaždé všechno vysvětlit racionálním myšlením, autor této knihy přistupuje k otázce života po životě nejprve kritickým způsobem a to na základě vlastního lékařského vzdělání i vědeckých postupů. Tato kniha je napsána na základě osobní zkušenosti s prožitkem blízké smrti.

 Projekt manželkaNázev knihy: Projekt manželka
Autor: Graeme Simsion (Nový Zéland)
Žánr: Humor, Román

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Projekt manželka

Pokud stále nevíte, jakým způsobem najít dokonalou manželku, inspirujte se u Dona Tillmana, hrdiny tohoto humorného románu, který navrhne šestnáctistránkový dotazník, aby mohl konečně najít tu pravou partnerku. Připravte se na řadu neskutečně vtipných situací díky Donově svérázné povaze.

 LevhartNázev knihy: Levhart
Autor: Jo Nesbo (Norsko)
Žánr: Detektivní, Román

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Levhart

Policejní oddělení v norském hlavním městě Oslo řeší záhadnou sérii vražd. O pomoc je požádán Harry Hole, který se ovšem ukrývá v Hongkongu a nemá sebemenší zájem se do vlasti vrátit. Když se nakonec Harry přece jen pustí do vyšetřování vražd, bude muset obětovat mnohem víc, než sám očekával.

 Mycelium: Jantarové očiNázev knihy: Mycelium: Jantarové oči
Autor: Vilma Kadlečková (Česko)
Žánr: Román, Sci-fi

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Mycelium: Jantarové oči

Příběh ze vzdálené budoucnosti, kde se celá planeta Země snaží vyrovnat starobylé civilizací Össeanů, se kterou navázala bližší kontakt. Kromě nově získaných technologií, ale mezi společnost začne pomalu pronikat i nová kultura a náboženský fanatismus, na který jako lidstvo nejsme připraveni.

 Muž z ostrova LewisNázev knihy: Muž z ostrova Lewis
Autor: Peter May (Skotsko)
Žánr: Detektivní, Román

Ověřit dostupnost na e-shopu: Alza.cz
Vyhledat nejnižší cenu na: Heureka.cz

Muž z ostrova Lewis

Bývalý policejní detektiv Fin Macleod se chtěl po návratu z Edinburghu na rodném ostrově Lewis naplno věnovat opravě domu po svých rodičích. Vzpomínky na minulost, ale donutí Fina k vyšetřování zohaveného těla mladého muže, které bylo objeveno v rašeliništi ještě před jeho příjezdem.

 Další zajímavé elektronické knihy


Amazon Kindle Voyage není pouze nejlepší čtečkou současnosti díky vysoce kvalitnímu E-Ink displeji s vlastním podsvícením, ale dokáže uživatelům zároveň nabídnout kvalitně zpracované tělo a povedený způsob ovládání. Dostatečně vysoká výdrž zabudované baterie vám navíc umožní používat ebook čtečku i dlouhodobě na místech, které jsou zcela bez elektrické energie.


O webu Digitální zítřek

Digitální zítřek přináší informace o nejlepších produktech ze světa moderních technologií, které jsou dostupné na našem trhu. S námi se už nikdy neztratíte v nepřeberné nabídce nejdůležitějších digitálních technologií zítřka.


Copyright 2013 - 2016 Digitální Zítřek, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2013 MK